واگذاری سگ نژاد آکیتا ژاپنی 16 ماهه نر (فقط تهران)

توضیحات آگهی

فقط به یک خانواده با وضعیت مالی خوب داده میشه هزینه ماهانه دنیل daniel حدودا 4/5 میلیون تومنه! برای خوراک و چکاب ماهانه و لوازم بازی و… دنی غذا خشک نمیخوره! فقط گوشت و مرغ و بوقلمون و بره و شتر و… میخوره!
حداقل متراژ خونه باید 100 متر باشه چون دنی سگ بزرگیه
به فرد مجرد داده نمیشه! فقط داخل تهران به شهرستان ها داده نمیشه! دنی یه سگ کاملا اجتماعی هست و باید کنارش باشید همیشه و در روز حداقل دو تا یک ساعا باهاش بازی کنید و تمرین های ذهنی و جسمی انجام بدین دنیل از کوهستان های ژاپن به نام آکیتا اومده که سردسیر هست باید آب و هوای جایی که نگهداری میشه نسبتا خنک باشه
دنیل عقیم نشده و نمیخوام هم به هیچ عنوان عقیم بشه!
در مورد زیبایی و قد و استایل هم که لازم نیست توضیح بدم تو عکس مشخصه که چقدر زیبا و قد و استایل خوبی داره! در کل نژاد آکیتا سگ خیلی خاصی هست و مثل سگ های دیگه نیست! و تو تهران و ایران تعداد کمی هم ازش هست!
آموزش های اولیه بهش داده شده!
اگر سگ دیگه ای تو خونه دارید فقط باید ماده بشه چون دو تا سگ نر باهم نمیسازن!
دنیل در حال حاضر با خودم زندگی میکنه در شرق تهران نارمک
لطفا فقط در صورت داشتن صلاحیت و توضیحاتی که دادم در پیام رسان های سروش، واتساپ، تلگرام ارتباط برقرار کنید میتونید هم sms بدین ولی به هیچ عنوان تماس نگیرید چون پاسخگو نیستم!
در صورت تایید شما یک روز هماهنگ میکنم که بیاین دنی رو از نزدیک ببینید و من با شما بیشتر آشنا بشم اگر اکی بود همه چیز یک روز هم من میام خونه یا جایی که میخواین دنیل رو نگهداری کنید رو ببینم که اونم اگر اکی بود بهتون داده میشه!
لطفا daniel رو یعنی سگ آکیتا ژاپنی رو با سگ های دیگه مثل ژرمن و هاسکی و دوبرمن و…. مقایسه نکنید چون اصلا قابل مقایسه نیست! سطح و لولش خیلی بالاتره!
09122172645

دیدگاه خود را بیان کنید

1 دیدگاه برای واگذاری سگ نژاد آکیتا ژاپنی 16 ماهه نر (فقط تهران)

  1. 0922xxxx469

    سلام. به نظر من وجود این حیوان جای بحث ندارد من فکر میکنم اگه نسل آدمها و سگ‌ها میکس میشد.خیلی شخصیت بهتری بآدمها میداد.واین نژاد بسیار زیبا و دیدنی هست و هر کس دوست داره یکی ازش داشته باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خرید و فروش هرگونه حیوانی در این سایت ممنوع است مراقب کلاهبرداران باشید